Escom Bilişim
Escom Bilişim
Escom Bilişim
İstanbul / Pendik
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

ESCOM BİLİŞİM Bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı, notebook tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.  Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

 
picture

Hedefimiz

 

Küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A´dan Z´ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir. Bir firmanın ihtiyacı olan Donanım, Yazılım, Dinamik-Statik web sitesi tasarımı, domain tescil ve hosting hizmeti gibi servisleri müşterilerimize sunmak.

 
picture

Vizyonumuz

 

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenlik bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel, yüklenmesi ve gezinmesi hızlı, kullanıcı dostu zengin grafiklere sahip ve insanların sonrasında tekrar tekrar ziyaret edebilecekleri bir web sitesi tasarımı yaratmak.

Escom Bilişim firması, pendik bilgisayar, bilgisayar tamir kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bilgisayar Teknik Servis

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Kartal
  • - İstanbul / Pendik
  • - İstanbul / Tuzla

Firma Resimleri

Bilgisayar Teknik Servis
Bilgisayar Teknik Servis
Kesintisiz Güç Kaynağı
Kesintisiz Güç Kaynağı
Yapısal Kablolama
Yapısal Kablolama
Bilgisayar Satış Ve Onarım
Bilgisayar Satış Ve Onarım
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Yukarı