Sena İnşaat Dekorasyon
Sena İnşaat Dekorasyon
Sena İnşaat Dekorasyon
İstanbul / K.Çekmece
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 
Firmamız 1969 yılında kurulup 1989 yılında “SENA COLLECTION” markasını almıştır. Sena Perde, Türkiye´de "Aluminyum Jaluzi Perdeyi" ilk kez üreterek, ülkemizde ilk kez Modern Perde Sistemlerinin başlangıç temellerini atmıştır.
 
50mm lik olarak el yardımı ile dizilmeye başlayan jaluzı perdeleri,firmamız gün geçtikçe ve modern hayat şartlarının getirdiği yenilikler doğrultusunda makinalaşma ve günceli takip etme noktasında başta jaluzi perde,stor perde,dikey perde,zebra perde… gibi yeniliklere ayak uydurarak kendisini geliştirmiştir.
 
SENA PERDE yine bir ilk olarak 2000 yılından beri HOLLANDA’da üretim tesisini kurarak yurtdışındada ülkemizi temsil etmenin gururunu yaşamaktadır.Aynı zamanda üretimini yapmış bulunduğumuz perde sistemlerinin hammaddelerini hem kendi kullanımı hemde Türkiye pazarı ve yurtdışı pazarında mekanik perde üretimi yapan firmalara satışı için ithalatını yapmaktadır.Tüm bu mekanik perde sistemleri,tam deneyimli teknik kadromuzla işlenmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.
Sena İnşaat Dekorasyon firması, perde imalatı, perdeci, perde dekorasyon, sena collection, sena dekorasyon kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Perde

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

perde
perde
perde
perde
perde
perde
perde
perde
perde
perde
Yukarı