Polat Anahtar
Polat Anahtar
Polat Anahtar
İstanbul / K.Çekmece
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 

Polat Anahtar

Çilingirlerin bir diğer görevini ise şu şekilde tanımlayabiliriz. Kapınızın anahtarını unuttunuz ve asıl kötü kısmı anahtarın kapının arkasında kaldığını fark ettiniz. O zaman bir çilingir çağırmaktan başka bir yolunuz bulunmamaktadır. Gelecek olan çilingir, ellerinde bulunan aparatlar ile kapınızı kısa bir süre içerisinde açacaktır. Fakat bu işlemi yaptıktan sonra kilidinizin anahtarı değişmek zorundadır. Çünkü kilidin içerisindeki göbek kısmı değişime uğrar. Çilingirlerin verdikleri hizmetlerden sadece birisi de budur.

 

Çilingirler çok iyi el ve parmak hareketleri yapmak durumundalar, iyi bir çilingirci parmaklarını zorlanmadan kullanabilmelidir. Aksi halde saatlerce bir kilidi değiştirmek için uğraşabilir ve bu da müşteriyi sıkabilir. Ayrıca, mekaniğe ilgili olan kişilerdir çilingirler. Sabırlı bir şekilde o mekaniği çözebilen ve yapacağı işe odaklanıp problemi ortadan kısa bir süre içerisinde çözüme kavuştururlar.

 

Polat Anahtar firmamızında içinde bulunduğu çilingirlerin görevleri arasında evlere ya da iş yerlerine alarm sistemini kurmak da yer almaktadır. Güvenlik için kurulan alarm ya da şifreleme sistemleri ile çilingirler ilgilenmektedir.

 

İkitelli Cad. 45/D, İkitelli/İstanbul – Avrupa

 
Polat Anahtar firması, acil çilingir, çilingirci, k.çekmece çilingir, halkalı çilingir kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Anahtar Yapımı/Çoğaltma
  • - Çilingir
  • - Kapı Açma
  • - Kapı Kilit Değiştirme
  • - Kasa Açma
  • - Oto Kapı Açma

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / K.Çekmece

Firma Resimleri

çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
çilingir
Yukarı