Prefabrik Ev Firmaları

Mağaza Arama

ÇELİK YAPILAR AİLENİZİN DOSTU

                Evimiz çabuk bitsin depreme dayanıklı olsun ve kullanışlı olsun istiyorsak modern ve teknolojik standartlara uygun ev hayaliniz çok uzaklarda değil. Ses ve ısı yalıtımı özelliği ile size sevdiklerinize sıcak bir yuvanın tanımı prefabrik ev. Çelik tek ve çift katlı yapılar. Yemekhaneler şantiyeler konteynırlar aradığınız her türlü çabuk ve ihtiyaca yönelik hizmetin sağlanması çok zor değil.
                Doğa dostu malzemeden kısa sürede hizmet ısı yalıtımı ses geçirmeme özelliği. Daha birçok olanağın kısa sürede tarafınıza sağlanmasını istiyorsanız prefabrik ev tercihiniz olacaktır. Birçok sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe çeşitliği sağlayan çelik yapı ister sosyal tesis olsun hangar depo ve fraklı ürünleri kısa sürede inşa etme özelliğine sahiptir.
                Çelik konutlar depreme dayanıklı kaynaksız olarak üretilen malzemelerden meydana gelir. Çelik konutlarda bağlantılar somunlar vasıtasıyla sağlanır. Dış yapılar hazır levhalardan oluşur hazır levhalar silika bazlı olup koruyucu dış cephe özelliğine sahiptir. Hafif ve esnektirler kolayca sökülüp takılabilir özellikleri çabuk bitmelerini sağlayacaktır. Yapılar statik hesaplamaları standartlara uygun yapılır. Depremlerde sallansalar bile yıkılmaz. Elastiki bir yapıya sahiptirler. Uygun iklim koşullarına dayanıklıdır. Tüm taşıyıcı sistemler galvanizden yapıldığı için paslanmaz. Prefabrik ev tercihiniz olacaktır.
                Dış cephesi doğa dostu malzemelerden kaplanır.Prefabrik evtüm standartlara uygun çevre dostu malzemelerden yapılır. Günümüzde yapılar artık çok tercih edilir tek katlı ve çift katlı modelleri olduğu gibi hazır ev hazır yapı özelliğini taşımaktadır.
 
Yukarı