Sancak Zemin & PVC Zemin Sistemleri
Sancak Zemin & PVC Zemin Sistemleri
Sancak Zemin & PVC Zemin Sistemleri
İstanbul / Esenyurt
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

1998 yılında zemin kaplama uygulaması hizmetleri veren firmamız 2009 yılından itibaren kendi bünyesi altında hizmet vermeye başlamıştır.

Geniş ürün yelpazesini profesyonel ve zamanında uygulamayla birleştiren Sancak zemin kaplamaları konusunda tecrübe ve hizmet kalitesini arttırarak müşteri portföyünü geliştirmiştir.

İnternet sitemiz üzerinden sunduğumuz zemin kaplama tipleri ve markalarına göre inceleme yapabilir, örnek uygulama resimlerini inceleyebilirsiniz.

Zemin kaplamaları çözümleri için doğru yerdesiniz…

Misyonumuz: Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden, en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir…

Vizyonumuz: Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.

Sancak Zemin & PVC Zemin Sistemleri firması, İstanbul Esenyurt Zemin Kaplama Kauçuk Zemin Kaplama Spor Zemin Kaplama Laminat Parke kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Parke Döşeme
  • - Zemin Döşeme

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Esenyurt

Firma Resimleri

Kauçuk Zemin Kaplama
Kauçuk Zemin Kaplama
PVC Zemin Kaplama
PVC Zemin Kaplama
Spor Zemin Kaplama
Spor Zemin Kaplama
Yukarı