Özkan Halı Yıkama
Özkan Halı Yıkama
Özkan Halı Yıkama
İstanbul / Silivri
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 
2002 yılında Silivri Özkan Halı Yıkama Fabrikası olarak Silivri´de hizmete başlayan firmamız İlkeli çalışma prensibi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, işine duyduğu saygı ve hizmet verdiği insanlara karşı hep hissettiği sorumluluk bilinci sayesinde kısa sürede Silivri´de Halı Yıkama sektöründe öncü isimlerden olarak,Silivri´nin Halı Yıkama alanında bir markası olmayı başarmıştır.
 
 
Silivri Özkan Halı Yıkama olarak 2010 yılında tüm makine teknolojilerimizi değiştirdik.Bu değişimle beraber Silivri´nin en iyi halı yıkama fabrikası olarak hizmet etmekteyiz...Evinizin tek bir halısı 4 adet ayrı makinada işlem görmektedir....
 
 
 
Silivri Halı Yıkama merkezine gelen halılarınız ilk önce halı çırpma makinemizden geçerek halı üzerindeki vücudunuzdan dökülen derilerin,tozların vs. tamamını emerek halınıza ayrı bir temizlik katar... Halınız daha sonra otomatik yıkama ve fırçalama makinemize, oradan da sıkma makinemize alınarak yıkama işlemi tamamlanır. Yıkanan halılarınız 3-4 saat yellendirildikten sonra halınızın üzerinde bulunan kıl, tüy, iplik gibi cisimleri tarayarak ve vakumlayarak toplayan makinemizde işlem görür daha sonrada halınız paketlenerek adresinize teslim edilir.
 
DAHA İYİSİNİ değil EN İYİSİNİ sunmak adına profesyonel hizmet anlayışı ile her geçen gün kendini yenilemeyi başaran Silivri Özkan Halı Yıkama Fabrikası eğitimli ve deneyimli personeli ile haftanın 6 günü hizmet üretmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır.
 
Özkan Halı Yıkama firması, halı yıkama,halı kurutma,kuru temizleme kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Genel Temizlik İşleri
  • - Halı Yıkama
  • - Kuru Temizleme

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Silivri

Firma Resimleri

halı yıkama
halı yıkama
halı yıkama
halı yıkama
halı kurutma
halı kurutma
halı yıkama
halı yıkama
halı yıkama
halı yıkama
Yukarı