0537 658 57 56
Hendese Bilgisayar
Hendese Bilgisayar
Hendese Bilgisayar
İstanbul / Şişli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

İstanbul´da 1998 yılında Bilgisayar donanımcılık ve elektronik eğitimi alarak bilgisayar tamiri mesleğini her geçen sene daha fazla geliştirerek notebook tamiri, Masaüstü bilgisayar tamiri, Network kurulumu ve Data kurtarma işleminde geliştirdim. Yaptığım işlerde dürüstlük ve iyi işciliğim sayesinde iyi müşteri potansiyeline sahip oldum ve kendi yetiştirdiğim ekibim ve iş arkadaşlarım´da benimde aynı eğitimleri aynı vizyona sahip oldukları için istanbula yerinde bilgisayar servis hizmeti sunmaya başladık, her geçen gün yeni hizmetler sunuyoruz müşterilerimize uzaktan yardım hizmetimiz ile çok acil problemlerine ilk yardım oluyoruz, donanım arızaları için 30-90 dk arasında yerinize gelip sorununuzu çözmeye başlıyoruz en kısa sürede kaldığınız yerden işinize devam etmenizi sağlıyoruz, İşimizi severek yaptığımız için müşterilerimizin de mutlu olması biçim için önem taşımaktadır.
 
 
Tüm ürünlere teknolojik destek verilmek üzere hizmet vermek için çalışmalarına başlayan yerindebilgisayarservisi.net tarafından;
 
* Bilgisayar Ve Notebook Onarım
* Web Hizmetleri
* Network Hizmetleri
 
Yazılım Çözümleri alanında tüm hizmetler verilmektedir.
Yerinde Teknik Servis Hizmetimiz sayesinde İstanbul’un tüm bölgelerine en kısa sürede teknik destek sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin teknolojik ürünler üzerindeki tüm ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanmaktadır. Alanında uzman ve deneyim sahibi ekiplerimiz tarafından yapılan tüm işlemlere garanti verilmektedir. Mesafe farkı olmaksızın müşterilerimizin kendi adreslerinde ücretsiz olarak hizmet verilmektedir.
 
 
 
Yerindebilgisayarservisi.netbünyesinde birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır. Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik teknik servis hizmeti verilmektedir. Yapılan işlerdeki profesyonellik çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.
 
 
 
Vizyon ve Misyon :
 
Vizyonumuz: Zaman konusunda problem yaşayan kişilerin adreslerinde teknik destek vererek kalitemizi artırmak adına problemsiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.
 
Misyonumuz: Dünya ve ülke genelinde meydana gelen teknolojik gelişmeleri en hızlı şekilde takip ederek müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu alandaki tüm ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktır.
 
Kalite Anlayışı :
 
Bilgisayar ve diğer teknolojik ürünlerin sorunsuz bir şekilde kullanımı için teknik servis hizmetleri son derece büyük bir önem taşımaktadır.Biz yerindebilgisayarservisi.net olarak bu alanda beklentileri güvenilir bir şekilde karşılamak için hizmet vermeye başladık.Servisimiz tarafından tüm konulardan önce müşteri memnuniyetine gereken önem verilmektedir. Servisimizde görev alan ekipler, müşterilerin beğenilerini kazanmak için yapılan işlere özen gösterilmesi gerektiğinin farkındadır.
Hendese Bilgisayar firması, şişli bilgisayar, hendese bilgisayar, bilgisayar tamir, notebook tamir kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bilgisayar Teknik Servis

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Şişli

Firma Resimleri

Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Bilgisayar Teknik Destek
Yukarı