0537 658 57 56
Bilgisayar Analiz Merkezi
Bilgisayar Analiz Merkezi
Bilgisayar Analiz Merkezi
İstanbul / Şişli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

FER        Elektronik 1994 yılında İstanbul?da sadece teknik servis hizmeti vermek amacıyla kuruldu. Firma BİLGİSAYAR ANALİZ MERKEZİ adını işletme adı olarak kullanmaya başladı. İlk 2 yıl Taksim?de hizmet veren firma, halen Perpa Ticaret Merkezi?nde çalışmalarına devam etmektedir.                                                                        
 
Türkiye bilişim sektöründe, temel faaliyet alanı yalnızca tamir ve servis olan sayılı firmalardan biri olan Bilgisayar Analiz Merkezi, ihtisaslaşmanın kaliteyi getireceği fikrinden yola çıkarak sadece tek bir konu üzerinde odaklandı. Bilgisayar Analiz Merkezi, her marka bilgisayar, notebook, CRT ve LCD monitör, dokunmatik ekranlar, yazıcı ve    her türlü endüstriyel kart onarımı hizmetini profesyonel anlamda vermektedir. Ayrıca müşteri yerinde işletim sistemi arızaları ve bakım hizmetleri faaliyet alanı içerisinde bulunmaktadır.
 
AMACIMIZ:
Şirketimizin amacı müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun, en ekonomik çözümleri ve en iyi hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 
Bu amaç doğrultusunda, yüksek kalitede hızlı, güvenilir hizmet vermek, en uygun önerilerle çözüm sunmak, parçalarda ve fiyatlandırmada dürüst olmak en önemli ilkelerimiz olurken;
ülkemiz için tamir sektörünün önemini bilerek, yurt dışına ?tamir etme-yenisini al? anlayışıyla giden değerlerin geri kazanılması için var gücümüzle çalışmaktayız.
 
Tüm faaliyetlerimizde sürekli iyileşme ve gelişmeyi sağlamak amacıyla huzurlu bir iş ortamı sağlayarak, iş verimini arttırıp, bunu müşterilerimize yansıttığımızı düşünüyor ve onlardan gördüğümüz ilgi ile gurur duyuyoruz.
 
Bilgisayar Analiz Merkezi firması, şişli okmeydanı, bilgisayar tamir, bilgisayar analiz merkezi kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bilgisayar Teknik Servis

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Şişli

Firma Resimleri

Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Bilgisayar
Yukarı