Bilser Bilişim
Bilser Bilişim
Bilser Bilişim
İstanbul / Şişli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

İlerleyen teknolojiyi yakalamak ve müşteri taleplerini sürekli olarak takip ederek onların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ürün ve fiyatı sunmak her zaman vizyonumuz olmuştur. Kaliteli servis ile, güleryüzlü iyi bir hizmet anlayışı içerisinde, siz değerli müşterilerimize hizmet vererek, sürekli birlikte olmak başlıca şirket hedefimizdir. 
 
Bilser Bilişim, bu bağlamda geniş bir bilgi, tecrübe ve birikim ile yapılanarak kendisine uzmanlık alanı olan, Sunucu, Ağ teknolojileri, Backup üniterleri, data kurtarma, bakım - onarım , bilgisayar ve çevre birimlerinde akla gelebilecek tüm teknolojileri kurulum ve onarımını sektörde uzmanlaşmış kadrosu ile yapmaktadır.
 
Şirket bünyemizde ağırlıklı olarak kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Sektörde bulunuşumuz alışa gelmiş hizmet politikasından çok yaptığımız işlemler ile reklam yapmaktayız. Öncelikli hedefimiz müşterilerimize verdiğimiz teknik desteğin süreklilik ve çözüm odaklı olmasını sağlamaktır.
 
Güvenlik politikamız ile Şirketinizdeki bilgisayarların dışarıdan olası bir saldıraya karşı korumak ve kendi işletmenizde güven ile çalışmanızı sağlamaktır.
 
Hiç durmadan ilerleyen teknolojiyi takip edip müşterilerimizin daha verimli ve stabil çalışmasını sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm işletmelerde ve son kullanıcı müşterilerimize bu anlayış ile hizmet vermekteyiz.
Bilser Bilişim firması, şişli bilgisayar, bilgisayar tamir, güvenlik sistemleri, web tasarım kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Bilgisayar Teknik Servis
  • - Diğer Güvenlik Sistemleri
  • - Web Tasarım

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Şişli

Firma Resimleri

Bilgisayar Teknik Servis
Bilgisayar Teknik Servis
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Web Tasarım
Web Tasarım
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Bilgisayar Teknik Servis
Bilgisayar Teknik Servis
Yukarı