İstanbul Web Tasarım
İstanbul Web Tasarım
İstanbul Web Tasarım
İstanbul / Şişli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

İstanbul Web Tasarım (IWT®) Bilişim sektöründe 15 yıla yakın süredir hizmet veren 10 yıldır "MultiFonks Bilişim Hiz. ve Dış Tic. Ltd. Şti." adı ile kurumsallaşmış, web tasarım ve yazılım faaliyetlerini İstanbul Web Tasarım (IWT®) markası adı altında geliştiren, merkezi Bahçelievler - İstanbul´da bulunan bir web tasarım ve yazılım şirketidir.

İstanbul Web Tasarım (IWT®) yılların kazandırdığı tecrübe ile sürekli gelişmekte olan internet/web teknolojilerine hakim, yenilikleri devamlı takip edebilen, her biri kendi dalında uzman olan 14 kişilik bir ekiple hizmet vermektedir.

Planlama, kurgulama, tasarlama, programlama ve test aşamaları titizlikle yapılmaktadır. Tüm bu süreç müşterilerimizle sürekli irtibat halinde istişare edilerek, onay alınarak, sonuç odaklı çalışılmaktadır.

Satış sonrası desteğin hayati önem taşıdığı internet sektöründe, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler "uzun vadeli çözüm ortağınız" sloganımızın imzasıdır.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimi ile özgün, kurumsal kimliğinizi zenginleştirecek web tasarım ve yazılım çözümlerimizle fikirlerinizi uygulayarak uzun vadeli çözüm ortağınız olmaya hazırız.

İstanbul Web Tasarım firması, şişli web tasarım, e-ticaret, portal tasarım kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Web Tasarım

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Web Yazılım
Web Yazılım
Web Yazılım
Web Yazılım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Yukarı