Atos Asansör
Atos Asansör
Atos Asansör
İstanbul / Sultanbeyli
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

1974 yılında kurucumuz Sayın Dursun ATABEK tarafından kurulan ATOS Asansör Makina Sanayi Ve Ticaret isimli Firmamız Türk Asansör sektöründe haklı olduğu yere gelerek Bugüne kadar Türkiye genelinde prestij arz eden takribi 1200 adet Asansör tesis etmiş bulunmaktadır. Geldiği nokta ile bugün kendine ait fabrikasında 200 ADET ASANSÖR/YIL ve 45-50 kişi istihdam edebilecek kapasitesi ile 100 kg. lık Monşarj (Mutfak) Asansöründen, 10.000 kg. lık Hidrolik veya Mekanik Yük Asansörüne 0.63 mt/sn. den 4 mt/sn. VVVF. Frekans ve PLC kontrollü, Tam otomatik kapılı, Yüksek teknoloji  ürünü addedebilecek evsafta 25-30 kişilik Simplex, Dubleks, Triplex, kumandalı komple Asansör montajı ile Araç (Araba) Asansörleri, Sedye (Hasta) Asansörleri, 6-12 derece Yürüyen Yol, 30-35 derece Yürüyen Merdiven, Yatay Asansör, Panaromik Asansör,  Asansör makina grubu, Asansör kat kapısı (Yarım otomatik kat kapısı, Yük Asansör kat kapısı, Tam otomatik kat kapısı, Kabin kapısı), Kabin taşıyıcı karkası (Süspansiyon), Muhtelif ebatta ve amaçta kabinler ve yine mekanik aksamlarını üretebilecek teknolojik bilgiye, alt yapıya, makina, kalıp, teçhizat ve tezgaha sahip bulunmaktayız.
                Bu ölçülerimizle bundan böyle Türkiye’nin markası (ATOS ASANSÖRLERİ/Made ın Turkey) olması gayretimize bütün gücümüzle devam etmek amacındayız.    

 

ÜRETİM VE HİZMET ALANLARIMIZ

 
1-)Komple Asansör montajı.
2-)Komple Paket Asansör satışı.
3-)Muhtelif kapasitede ve Hızda Asansör Makina üretimi ve Satışı.
4-)Muhtelif Ebatta ve Amaçta Asansör Kabin ve Taşıyıcı Karkası (Süspansiyon) üretimi ve   satışı.
5-)Tam otomatik, Yarım otomatik, Yük Asansör ve Yemek Asansör (Monşarj) Kat Kapıları üretimi ve satışı.
6-)Kumanda Panoları Üretimi ve satışı.
7-)Her türlü amaç ve evsaftaki Asansörlere Bakım ve Teknik servisi.
8-)Muhtelif amaçta Makine, Çelik Konstruksiyon ve Mekanik Aksamların üretimi ve satışı.
9-)Teknik Müşavirlik ve Mühendislik Hizmetleri.
 
Saygılarımızla.

 

Atos Asansör firması, sultanbeylide asansör,asansör bakım,asansör hizmeti,asansör kurulumu kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Asansör

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Sultanbeyli

Firma Resimleri

asansör
asansör
asansör
asansör
asansör
asansör
Yukarı