Antalya Tadilat ve Restorasyon Firmaları

Tadilat ve Restorasyon

Mağaza Arama

TADİLAT VE RESTORASYON İŞLERİ

                 Tadilat ve restorasyon işleri ev sahiplerinin gözünü korkutur. Çünkü genellikle oturulan bir evin içersinde tadilat yapılması gerekir. Bir odayı büyütmek, bir odadan bir bölüm ayırmak, eve yepyeni bir yer kazandırmak, yeni bir çıkma balkon oluşturmak başlıca tadilat işleri arasında sayılabilir.
            Bu işler sırasında ev içersinde ister istemez bir karışıklık çıkacak bir miktar kirlilik ve toz oluşacaktır. Bunu en aza indirmek işini bilen iyi bir tadilat ekibinin başarabileceği bir iştir. Pek çok firma tadilat yaptıkları iddiası ile işe başlayıp evi ve içersindekileri perişan ettikten sonra yaptıkları tam da doğru olmayan işler için yüksek ücretler talep etmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için ciddi firmalarla çalışmak en iyisidir.
                  Tadilat ve restorasyon birlikte anılan işlerdir. Çünkü her restorasyonda tadilat işleri çıkmaktadır. Türkiye´ de restorasyon işleri tarihi evlerde sıkça yaptırılmaktadır. Çok değerli olan bu evlerde zaman içersinde ahşap zeminlerde bozulma ve çürümeler ayrıca yine duvarlarda, pencere ve kapılarda bozulmalar oluşmaktadır.
Restorasyon yapacak firma orijinaline mümkün olduğunca sadık kalarak bir işlem gerçekleştirmelidir. Evin güzel görünmesi amaç olsa da esas amaç o evin ilk yapıldığı günkü görüntüyü yakalamaktır. Bazı restorasyon işi yapan firmalar bunu göz ardı ederek orijinalinden çok uzakta bir yapı ortaya çıkarmaktadır.ustayeri.comtadilat ve restorasyonişlerinde uzman kadrolara sahip firmalarla çalışmaktadır.
 
Yukarı