İpek Botanik Peyzaj ve Gayrimenkul Hizmetleri
İpek Botanik Peyzaj ve Gayrimenkul Hizmetleri
İpek Botanik Peyzaj ve Gayrimenkul Hizmetleri
Tekirdağ / Çerkezköy
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

İnternet sayfamıza hoşgeldiniz . Sitemizde firmamız hakkında çeşitli bilgiler bulabilir ,    yaptığımız işler ve verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilir , bizimle    doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
   İPEK BOTANİK , Trakya iklim kuşağına uygun olan her cins ağaç ve fidan türleri    ile bütün ithal ve yerli çalılar , yer örtücü bitkiler , soğanlı ve mevsimlik bitkiler , salon    bitkileri , çiçekler olmak üzere 500´e yakın bitki türü fidanlığında bulundurmaktadır .
   
   Ayrıca , 7.600 m2´lik teşhir alanımızda çiçek tohumları , saksı çeşitleri , bahçe    aksesuarları , doğal ve sunni gübreler , bitki ilaçları , çim tohumu , toprak , torf ve    doğal taşların da satışı yapılmaktadır . 
   
   Zevknize uygun , kullanışlı güzel bir bahçenin tasarımı ve uygulaması uzman    ekibimiz  tarafından yapılmaktadır .
   Bahçeler , İş Merkezi , Toplu Konut , Site , Fabrika yeşil alanları gibi mekanlara    "Çevre Düzenleme" hizmeti vermekteyiz .
   Bunların yanı sıra "altyapı"dan   "sulama"ya , "tasarım"dan "uygulama"ya bahçe    konusunda tüm birikimimizle yanınızdayız .
   Toprak analizi , dolgu , malçlama vb. uygulama öncesi ; çim biçme , ilaçlama ,    budama gibi uygulama  sonrası periyodik bakım ve kontroller itina ile yapılmaktadır .
 
İpek Botanik Peyzaj ve Gayrimenkul Hizmetleri firması, tekirdağ istanbul, izmit kocaeli, peyzaj, gayrimenkul, emlak kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Emlak ve Gayrimenkul
  • - Hazır Çim
  • - Peyzaj

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Peyzaj
Peyzaj
Peyzaj
Peyzaj
Peyzaj
Peyzaj
Yukarı