NT İletişim Sistemleri
NT İletişim Sistemleri
NT İletişim Sistemleri
İstanbul / Üsküdar
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Bilisim teknolojilerinin her alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren NT İletişim Sistemleri, 15 yıllık iletişim teknolojilerinde genç ve uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği projeler ve kalifiye mühendislik, satış ve yönetim kadrosu ile bilişim sektöründe NT İletisim Sistemleri sistem entegratör anlayışına yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.
 
NT İletişim Sistemleri, baş döndüren teknoloji dünyasında Türkiye´de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliği kazanmıştır.
 
Ses, veri, video, mobil iletişim teknolojilerini ve internet çözümlerini geniş ürün portföyü ve alanlarında uzman kardeş şirketleri ile birlikte tek elden saglayan NT İletişim Sistemleri, " koşulsuz müşteri memnuniyetini " kendisine ilke edinmiştir. İş süreçlerini tanımlayarak firma içi e-iş platformunu oluşturmuş ve müşteri ilişkileri yönetim sistemi programını hayata geçirmiştir. NT İletişim Sistemleri; satış, satın alma, teknik servis, depolama, saklama ve sevkiyat operasyonlarını etkinlikle ve kolaylıkla gerçekleştirmektedir.
 
Yalnızca müşteri memnuniyetini değil aynı zamanda çalışanlarının mutluluğunu da birincil hedefleri arasında gören NT İletişim Sistemleri, sosyal olanaklar ve eğitim imkanları ile çalışanlarının bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmaktadır.
 
Bilişim teknolojileri her geçen gün gelişmekte ve kendini yenilemektedir. NT İletişim bilişimin büyüleyici dünyasını keşfetmeyi ve takip etmeyi yaygın satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleri ile birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına göre projeler tasarlayıp sunmayı ve gerçekleştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
 
Biz; bilgiye, müşteri memnuniyetine ve tek elden toplam çözüme inanıyoruz.
 
Empati ile yakalanan başarı
 
Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle birlikte müşterilerine iş süreçlerini kolaylaştıracak ve başarılarına katkı sağlayacak bilişim çözümleri sunan ve gerçekleştiren NT İletişim Sistemleri, müşterilerinin yerine kendini koyarak empati yaratmaktadır. Müşterilerini en iyi şekilde anlama azmini göstererek ihtiyaçları olan çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır. Faaliyet alanlarındaki teknolojik gelişmeleri takip etmenin yanı sıra bilgi, beceri ve tecrübelerini artırmak ve aktarmak için sürekli kendini yenilemektedir.
 
Kazanan takım olmak
 
Başarıyı ve yüksek müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen NT İletişim Sistemleri, kendisiyle aynı öncelikleri benimseyen ve bu doğrultuda gereken her türlü özveriyi göstererek çalışan bir ekip yaratmıştır. Takım ruhunu çalışanlarına en iyi şekilde aşılamış ve attığı her adımda bu bilinci taşıyan insanlarla çalışmanın başarının en önemli parçası olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.
NT İletişim Sistemleri firması, telefon santrali, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, kamera kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Alarm Sistemleri
  • - Diğer Güvenlik Sistemleri
  • - Kamera Sistemleri
  • - Santral

Hizmet Verilen Bölgeler

  • Türkiye Geneli Tüm İl ve İlçelerde Hizmet Vermektedir.

Firma Resimleri

Santral
Santral
telefon santrali
telefon santrali
Telefon Santrali
Telefon Santrali
Yukarı