TUZLA ENİVA CAM BALKON

Mağaza İletişim Bilgileri

Mağaza
: Açık
Mağaza ID
: 28064
Telefon
: 05376585756
Şehir
: İstanbul
İlçe
: Tuzla
Semt
: Seçiniz
TUZLA ENİVA CAM BALKON
TUZLA ENİVA CAM BALKON
İstanbul / Tuzla
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

   Tuzla Eniva Cam Balkon olarak ev veya ofis balkonlarınız, banyolarınız, odalarınızla alakalı yapmak istediğiniz dokunuşları, yenilemek ve şık bir görüntü oluşturmak istediğiniz alanları deneyimli ve alanında uzman ustalarımızla yeniden yaratıyoruz. Firmamız size en iyi hizmeti, en iyi kaliteyi en uygun fiyata vermekten gurur duyar.

CAM BALKON NEDİR?                    

   Cam Balkon, klasikleşmiş balkonların sürgülü cam sistemleriyle açılır kapanır bir sistem kullanarak kapalı bir alan haline getiren sistemlerinin bütününe verilen isimdir. Bu sayede balkonlarınızı sadece yazın kullanılan bir alan olmaktan çıkarıp kışında rahatlıkla eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz, oturup ailenizle arkadaşlarınızla aktiviteler oluşturabileceğiniz bir alan haline geliyor.

NE GİBİ DURUMLARDA CAM BALKONA İHTİYAÇ VARDIR?

   Cam Balkon Sistemlerinin size getirdiği çözümler başlıca şunlardır;
Açık balkon sistemlerinizi istediğinizde kapanabilir hale getirerek iklim çeşitliliklerine karşı balkonunuzu muhafaza eder.
%30 oranında ses yalıtımı sağlayarak dışarıdan gelen gürültüleri önler.
Cam sistemlerimizin arasında bulunan alüminyum contalar sayesinde ısı yalıtımı sağlayarak uygulandığı bölgede yakıt tasarrufu sağlar.
 Bu sebeplerden dolayı cam balkon sistemleri uzun vadede hem alan olarak sizi, ısı konusunda sağladığı avantajlar konusunda da cebinizi rahatlatır.

CAM BALKON YAPILIRKEN NELERE DİKKAT  EDİLMESİ GEREKİR?

   Cam Balkon Sistemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken başlıca şeyler iyi bir işçilik, kullanılan cam ve aksesuar kalitesi ve uygun balkona uygun sistem kullanılması olarak sıralanabilir. Eniva Cam Balkon olarak bu tür konularda aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan en iyi hizmeti en uyun fiyata sizlerle buluşturuyoruz. Cam Balkon Fiyatlarının yükselişini balkonunuza uygun nokta atışı sistem tercihleriyle ve ömürlük malzemelerimizle sizlere olabildiğince az ölçüde yansıtmaya özen gösteriyoruz. Hala cam balkon yaptırmadıysanız veya yaptırdığınız cam balkon sisteminden memnun değilseniz muhtemelen bizimle iletişime geçmemişsinizdir. Hemen bizimle iletişime geçip üstün hizmet kalitemizden sizlerde faydalanabilirsiniz.

CAM BALKON SİSTEMLERİ GÜVENİLİR MİDİR?

   Cam Balkon Sistemleri güvenlimi sorusunun aklınızı kurcalaması tabi ki çok normal. Çünkü geleneksel sistemlerde odamızın camlarında bile güvenlik açsından tedbir olsun diye korkuluk kullanıyoruz. Fakat cam balkon sistemlerinin iç içe geçmiş sistemleri sayesinde dışarıdan asla açılamayacak bir yapıdadır. Ayriyeten tek bir noktaya ucu sivri bir cisimle vurulmadığı sürece her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Bu sebeple sizlerde gönül rahatlığıyla Tuzla Eniva Cam Balkon firmamızın tasarladığı cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz 

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Alüminyum Doğrama
  • - Cam Balkon
  • - Duşakabin
  • - Hareketli Küpeşte Giyotin Sistemleri
  • - PVC Doğrama
  • - Sineklik
  • - Tente/Branda/Çadır Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Tuzla
Yukarı