Almina Koltuk
Almina Koltuk
Almina Koltuk
İstanbul / Ümraniye
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Almina Koltuk 1995 yılından beri sektörde yer almaktadır. Yılların verdiği tecrübeye, yenilikçi modern tasarım anlayışını getiren firmamızın İstanbul ve Konya’da 2 farklı şubesi bulunmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden ürünlerimizin bazılarını inceleyebilir , iletişim sayfamızı ziyaret ederek Konya ve İstanbul ofislerimizde detaylı ürün deneyimi yaşayabilirsiniz.

Koltuk Takımlarına ayrı bir Tasarım ve sanat veren Almina Koltuk 1995 yılın’dan Bu yana Türkiye Genelinde Birçok Satışta Bulunmuştur Almina Koltuk Geçmişten bu zamana kadar koltuk imalatı olsun köşe takımı imalatı olsun ev dekorasyanu adına her ne olursa olsun fark etmez işimiz ev dekoru dedik koltuk takımında bizi herkezden ayıran bi farkımız olsun istetik ve herkez gibi günü geçirmek istemedik Gerektiği yerde belki herkez kadar çok paralar kazanmadık belki ama işimiz önce insanlığa hizmet olsun dedik Konya Merkez’de başlayan Bu imalattı ve üretici olma azmi ile bu günümüze geldik ve şimdi sadece konya merkez’de değil İstanbul‘un Mobilye Başkenti Modoko Bölgesinde Koltuk takımı ve köşe takımı İmalatı ayrıyeten Koltuk Tamiri ile bütün istanbul ve ilceleri dahil olmak üzere herkezin ihtiyacına göre hizmet yapmaktayız.

Saygılarımızla , Almina Koltuk.

Almina Koltuk firması, Ümraniye Dudullu Mutfak Dolabı, Yatak Odası, Banyo Dolabı, Ümraniye Koltuk kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Kanepe ve Koltuklar
  • - Koltuk Döşeme
  • - Koltuk Kaplama
  • - Koltuk Tadilatı

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Ümraniye

Firma Resimleri

Yukarı