Antalya Yalıtım ve Mantolama Firmaları

Mağaza Arama

EN İYİ YALITIM VE MANTOLAMA HİZMETLERİ

                  Binalarda ısınma giderlerinin çok artması yalıtım yapma zorunluluğu getirmiştir. Binaya yapılan yalıtım ve mantolama işlemleri sonrası yakıttan sağlanan tasarrufla, yalıtım maliyeti ilk bir kaç yılda çıkmaktadır. Sonraki yıllar düşen yakıt masrafları ile oldukça büyük bir tasarruf sağlanır. Üstelik binanın dış görünümü güzelleşerek değeri de artar. Mantolama çeşitli renk ve dizaynlarla yapılabilinmektedir.
                  Yalıtım ve mantolama, ısı, ses ve neme karşı yapılan bir tür korumadır. Kışları soğuktan yazları sıcaktan binayı korur. Dış sesleri oldukça engelleyerek daha huzurlu bir ortam yaratır. Yine dışarıdan nemi engeller böylece küf ve mantarların önüne geçilir. Mantolama en çok yapılan yalıtım uygulamalarından biridir. Adından da anlaşılacağı üzere binanın dışına giydirilen bir manto gibidir.
            Önce binanın eski sıva artıkları temizlenir üstüne yalıtım blokları sabitlenip gerekli sıva ve boyama işlemleri yapılır. Mantolama ekibi tecrübeli olmalıdır. Zira sık açılan bağlantı delikleri binaya zarar verir. Gereğinden az açılanlar da güvenilir olmaz. Yine yapılan sıvaların karışım oranları ve uygulama şekilleri önemlidir. İyi bir ekibin kaliteli malzemelerle yaptığı yalıtım ve mantolama çok uzun yıllar aynı işlevsellik ve güzellikte kalır. İyi bir ekip işin çabuk ve en iyi şekilde bitmesini sağlar.
                Türkiye´nin dört bir yanındaki yalıtım ve mantolama firmalarına ustayeri.com sitesinden ulaşmak mümkündür. Garantili iş yapan firmalarla çalışan ustayeri.com en kaliteli işin en uygun fiyata bulunabileceği bir merkezdir.
 
Yukarı