Zafer Oto Klima & Elektrik, Elektronik
Zafer Oto Klima & Elektrik, Elektronik
Zafer Oto Klima & Elektrik, Elektronik
Seçiniz / Seçiniz
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Zafer oto klima  geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.Oto sektörüne verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm Oto klima, Oto Beyin, Oto Elektrik, Oto Elektronik  hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

    Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saysgın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır

Zafer Oto Klima & Elektrik, Elektronik firması, İstanbul sultanbeyli elektrik elektronik oto beyin oto klima oto elektrik bakım ve onarım kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Klima
  • - Teknik Servis ve Bakım

Firma Resimleri

Yukarı