Şenkaya Zemin
Şenkaya Zemin
Şenkaya Zemin
İstanbul / Sancaktepe
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

 

Ev, ofis, kafeterya, restoran, kültür merkezi, mağaza vb. mekanlarda, yaratıcılık ve estetiğin öne çıkarıldığı prestijli projelerde PANDOMO® ürünleri sınırsız tasarım imkanı sunuyor.

PANDOMO® ile Mekanlarda SonsuzlukPANDOMO® duvar ve zemin uygulama ürünleri, dekoratif, modern ve doğal görünümlü, saten dokulu, çimento esaslı yüzey kaplama sistemlerinden oluşuyor. Üstün nitelikli karakteristiği ile 2002 Almanya Domotex Yapı Fuarı´nda "Yüksek Kaliteli Mimari Ürünler" dalında "Yenilikçi ve Yaratıcı Dekoratif Yüzey Kaplaması Ödülü"nü kazanmış.

 

Kişiye ve zevke özel renk seçenekleri, gölge, çizgi vb değiştirici etkiler zemini ve duvarları canlandırarak mekanı güzelleştiriyor, her mekana kendine has benzersiz bir hava veriyor.

 

PANDOMO®, eski ve bilinen yüzey kaplamalarından tamamen farklı ve yeni yapısıyla, içinde sonsuzluk hissi barındırıyor. PANDOMO®´yı ek yeri olmadan uygulayarak mükemmel saflıkta zeminler oluşturmak mümkün.

 
Şenkaya Zemin firması, zemin kaplama, kauçuk kaplama, zemin kaplama firmaları, şenkaya zemin kaplama kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Epoksi Zemin Kaplama
  • - Genel Zemin Kaplama
  • - PVC Zemin Kaplama

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Sancaktepe

Firma Resimleri

zemin
zemin
zemin
zemin
zemin
zemin
zemin
zemin
Yukarı