MAKİNE HALISI YIKAMA
  • Makine halısı yıkama

Makine halısı yıkama

Mağaza Ünvanı : Siltem Temizlik
Kategori : Halı Yıkama
Şehir : İstanbul
Ürün ID : 211
Ürün Türü : Hizmet
Birim Cinsi : Metrekare
Seçenek : 1
Hizmet KDV DAHİL
2,50 TL
Montaj Hizmeti Verdiği Bölgeler : Kadıköy, Üsküdar,
halılarınız uygun fiyat ve güvenilir bir şeklide yıkanmaktayız.hızlı ve ücretsiz bir şekilden sizden alınıp aynı şekilde hızlı bir şekide teslim edilir.
  • Ödeme Seçenekleri
    Satıcı Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, ile ödeme kabul etmektedir.

Satıcı Hakkında


 

Siltem temizlik 1992 yılından bugüne kadar günün teknolojisi ve temizlik anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, aynı zamanda çalışma ve yaşam alanlarında temiz ve hijyenik ortamların oluşması için uluslararası standartlarda hizmet vermiş ve sektörde yerini almıştır.

 

İşletmelerin temizlik, personel istihdamı gibi problemlerini 1000 i aşkın deneyimli kadro ve personeli ile hizmet vererek çözmektedir. Siltem Temizlik , karşılaşılan problemleri endüstriyel makine ve ekipmanlarla ve her alana özgü ithal ürünler kullanarak çözmüştür.Kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunan Siltem Temizlik , müşterisinin ihtiyaçlarını zamanında, kalite bilinci içinde, onlarla uzun süreli kalıcı ilişkiler kurma düşüncesi ile hareket ederek gidermektedir.

 

 

 

Hizmet çeşitliliğini sürekli olarak günün şartlarına göre genişleten Siltem Temizlik kuruluşunuza hizmet vermekten onur duyacaktır. Birlikte çalışmaktan duyacağımız memnuniyeti belirtir, işlerinizde başarılar dileriz.

 Kargo Gönderim Politikası
Ürün Değişim ve İade Politikası
Diğer Politikalar
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Yukarı