TEKLİ KOLTUK YIKAMA
  • Tekli koltuk yıkama

Tekli koltuk yıkama

Mağaza Ünvanı : Siltem Temizlik
Kategori : Genel Temizlik İşleri
Şehir : İstanbul
Ürün ID : 236
Ürün Türü : Hizmet
Birim Cinsi : Adet
Seçenek : 1
Hizmet KDV DAHİL
25,00 TL
Montaj Hizmeti Verdiği Bölgeler : Kadıköy, Üsküdar,
Üsküdar bölgesinde halılarınız ve koltuklarınız yerinden alınırak hızlı ve güvenilir bir şekilde temizlendikten sonra tekrar hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilir.müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
  • Ödeme Seçenekleri
    Satıcı Banka Havalesi, Kapıda Ödeme, ile ödeme kabul etmektedir.

Satıcı Hakkında


 

Siltem temizlik 1992 yılından bugüne kadar günün teknolojisi ve temizlik anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, aynı zamanda çalışma ve yaşam alanlarında temiz ve hijyenik ortamların oluşması için uluslararası standartlarda hizmet vermiş ve sektörde yerini almıştır.

 

İşletmelerin temizlik, personel istihdamı gibi problemlerini 1000 i aşkın deneyimli kadro ve personeli ile hizmet vererek çözmektedir. Siltem Temizlik , karşılaşılan problemleri endüstriyel makine ve ekipmanlarla ve her alana özgü ithal ürünler kullanarak çözmüştür.Kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunan Siltem Temizlik , müşterisinin ihtiyaçlarını zamanında, kalite bilinci içinde, onlarla uzun süreli kalıcı ilişkiler kurma düşüncesi ile hareket ederek gidermektedir.

 

 

 

Hizmet çeşitliliğini sürekli olarak günün şartlarına göre genişleten Siltem Temizlik kuruluşunuza hizmet vermekten onur duyacaktır. Birlikte çalışmaktan duyacağımız memnuniyeti belirtir, işlerinizde başarılar dileriz.

 Kargo Gönderim Politikası
Ürün Değişim ve İade Politikası
Diğer Politikalar
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Yukarı