Teklif İste / Çim Çit Sistemleri
Çağrı Merkezi : 0532 643 01 88
Çit hangi zemine yapılacak?
Toprak / çim

Beton

Duvar üzerine

Diğer zemin

Çit uzunluğu kaç metre olacak?
Yüksekliği kaç santimetre olacak?
Kaç kapı olacak?
1

2

Kapı olmayacak.

Çim çit üzerine güvenlik teli istiyor musunuz?
Jiletli tel

Dikenli tel

Hayır, istemiyorum

Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

Çim Çit Sistemleri Bahçeleriniz için çim çit sistemlerine mi ihtiyacınız var? Tam olarak doğru yerdesiniz. Sizlere Usta Yeri olarak en güvenli ürünleri sunuyoruz. Bu süreçte de ürünler için kullandığımız malzemeler oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür.  
Bizlerden çim çit uygulamaları istiyorsanız hemen ulaşabilirsiniz. Tam olarak nereye ve nasıl bir çim çit istediğinizi söyleyin, bizler de size en uygun seçenekleri sunalım.
Peki, Usta Yeri olarak çim çit sistemimiz nasıl? Çim çitler, bir duvar görevi görür ve ortamı dışarıdan bakıldığında gizler. Bu sebeple de büyük bahçeli yerlerde ve kişisel alanlarının görünmesini istemeyen kişiler tarafından tercih edilir.
Çim çitler yapay çimler kullanılarak yapılır. Suni çim olarak da bilinen yapay çimler, dışarıdan bakıldığında sanki çim önceden ekiliymiş görünümü verir. Bahçe çiti olarak kullanılan bu çitler, balkon, teras ya da iş yeri gibi mekanlarda kullanılabilir.
En büyük avantajları ise az önce de bahsettiğimiz dışarıdan bakıldığında içeriyi gizleme durumudur. Aynı zamanda oksitlenmeyi önleyen PVC kaplama panel çit telleri üzerine monte edilirler. Buna bağlı olarak hem uzun ömürlüdür hem de kolay kolay paslanmazlar.
Türkiye içerisinde sayısız bayimizin olmasının yanı sıra Usta Yeri olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet sunmak için uğraşıyoruz. Bu sebeple de çim çit panelleri hakkında herhangi bir sorunuz ya da ürünle ilgili endişeleriniz varsa bizlerle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Anında sizlere cevap veriyoruz.
Uzmanlık alanlarımızdan birisi olan çim çit sistemlerini nasıl montajlıyoruz? Öncelikle zemin hazırlığı yapıyoruz. Monte edilecek yere bakıyoruz ve ona göre hazırlıklara başlıyoruz. Zemini düzeltiyoruz. Yapay çim çit direklerinin montajını da sizin istediğiniz zemin üzerine monte ediyoruz. Eğer çok sağlam olsun istiyorsanız kesinlikle beton zemin ya da beton duvar üzerinin tercih edilmesi daha sağlıklı olacaktır.
Sonrasında çim çitleri rulo olarak üretiyoruz. Bu sayede kurulum kolay ve hızlı oluyor. Aynı zamanda ölçümler alındıktan sonra düzenlemesi de kolay oluyor. Monte yapıldıktan sonra yapay çit ruloları direkler üzerine açılır ve klipsler yardımıyla takılır.
Çim çit sistemleri ile bahçeleriniz daha güvende ve daha özgür olacak. Hemen bizi arayın, teklifinizi alın ve işlemlere başlayalım. En kısa sürede de çim çit sistemlerimizi tamamlayalım.
Yukarı