Teklif İste / Dekoratif Panel
Çağrı Merkezi : 0532 643 01 88
Ne yaptırmak istiyorsunuz?
Yeni panel montaj dahil

Sadece yeni panel

Sadece panel montajı

Panel boyama

Panel tamiri

Kaç adet panel montajı yapılacak?
Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

Dekoratif Panel
   Dekoratif panel mi istiyorsunuz? Ama güvenilir ve hızlı teslim eden bir yer bulamadınız mı? O halde Usta Yeri olarak imdadınıza yetişiyoruz. Uzun yıllardır bu sektördeyiz ve sizlere uzman ekibimizle, kaliteli malzemelerimizle hizmet sunmaya devam ediyoruz.  
Bizlere ulaşarak dekoratif panel isteğinizi paylaşmanız yeterli. Peki, dekoratif paneller nedir ve ne amaçla tercih edilir? Dekoratif görünüme ve estetiğe önem veriyorsanız dekoratif paneller tam size göre… İç veya dış mekanların daha estetik ve güzel görünmesi için özel olarak üretilen dekorasyon malzemesi ‘dekoratif paneller’dir. Genelde hazır olarak satılırlar ama bizler Usta Yeri olarak sizlere o ürünleri kendimiz hazırlıyoruz ve veriyoruz. Pratik kullanım için oldukça uygun olan dekoratif panelleri tercih ederek daha güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.
Daha çok kafe ya da restoran gibi mekanlarda kullanılıyor olmasının yanı sıra ev içerisinde de isteğinize bağlı olarak kullanımları son derece uygundur. Buna ek olarak dekoratif panellerin modası asla geçmez ve tamamen sizin zevkinize uygun olarak tasarlanırlar.
Mantolama özelliği ile fonksiyonel bir ürün olarak değerlendirebileceğimiz dekoratif panellerden memnun kalacaksınız. Genel olarak akrilik bazlı üretilirler. Nemi, ısıyı ve sesi yalıtırlar bu sebeple de sessizliği sevenler için idealdir. Özellikle de apartmanda yaşıyorsanız…
Çok sayıda panel çeşidi bulunuyor. En çok tercih edilenler ise tuğla desenli, doğal taş görünümlü, ahşap desenler, resimli paneller… Dekoratif duvar panellerini yapıştırmadan önce duvarın iyice temizlenmesi gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra gerekli malzemeleri alıyoruz ve yapıştırıcıyı panele sürüyoruz. Sonrasında falçatayla aynı yerden birkaç defa kesiyoruz. Alt köşelerin birinden başlayarak yavaşça ve dikkatli bir şekilde paneli duvara yapıştırıyoruz. İşte bu kadar!
Dekoratif panellerden hangisini seçerseniz seçin sizlere hemen hazır hale getiriyoruz ve yapıştırma işlemini tamamlıyoruz. Aynı zamanda özel seçeneklerle de hazırlayabiliyoruz. Örneğin, modellerimiz arasında yer alan tuğla desenli dekoratif panelde ufak bir değişiklik istediniz. Bunu hemen ayarlıyoruz ve sizin istediğiniz şekle dönüştürüyoruz.
Eğer dekoratif panel fiyatlarımızı merak ediyorsanız hemen formu doldurarak bize yollayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla geri döneceğimize emin olabilirsiniz.
Yukarı