Teklif İste / Demir Kapı
Çağrı Merkezi : 0532 643 01 88
Ne yaptırmak istiyorsunuz?
Yeni demir kapı montaj dahil

Sadece demir kapı montajı

Sadece yeni demir kapı

Demir kapı tamiri

Demir kapı boyama

Mevcut kapı sökülüp başka yere takılacak

Kaç adet demir kapı gerekiyor?
1

2

3

4

5

6+

Demir kapı tipi nedir?
Balkon kapısı

Bahçe kapısı

Apartman sokak kapısı

Villa sokak kapısı

Daire kapısı

Depo kapısı

Garaj kapısı

Yangın kapısı

Diğer

Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

Demir Kapı Gelişen teknoloji ile birlikte insanların daha güvenli daha huzurlu ve refah bir hayat yaşaması adına yapı malzemeleri ve ürünlerinin de insan güvenliği için konutlarda yapılarda yol ve sosyal tesislerde de kullanılmasına başlandı. Bunlardan birisi de konutların iç ve dış kısımlarını ayıran giriş kapısı yani demir kapıdır. Demir kapılar ana mantık olarak saçların ve demir lamaların desteklenmesi ile güçlendirilip dışarıdan zorlanma ile açılmayan güvenli noktalar olacaktır. Demir kapı üretimlerinde doğru imalat ve montajlar uygun ölçü ve kesimler ile en iyi sağlam demir kapıya sahip olabilirsiniz. Demir kapılar 7 – 11 mm kalınlıklarında lama ve kancalar ile oldukça sağlam ve dayanıklı olup zorlamalara karşı güçlüdür.
Demir kapılar iki farklı kilit noktası bulunmaktadır. Kapı üzerinde bulunan kulp, gözetleme noktası ve zilsiz kapı çalma aksesuarı ile 4 – 5 parçadan oluşmaktadır. Özellikle geçmişte demir kapılar kilo ile satılmakta ve bu sebeple içine kum doldurulmakta idi. Oysa günümüzde demir kapıların iç kısımları da metalden oluşmakta ve son derece sağlam olmaktadır. Kilitlerinin ise kendi içinde kilitleme sistemi ili kapıyı iki farklı şekilde kilitlemektedir. Bir demir malzemesi ürünü olduğu için birbirinden farklı demir kapı imalatları, farklı dayanımları ve özellikleri vardır.
Ustayeri web sayfasında ülkemizde ki en iyi demir kapı üreticilerini, imalat, montaj ve en iyi müşteri hizmetleri sunan firmaları bulabilirsiniz. Demir kapılarının farklı ölçüleri, farklı renk ve tasarımları ile onlarca türde demir kapıları bulabileceğiniz ustayeri platformu sizlere ülkenin en önde gelen üretici, imalat ve montajcı firmalarını buluşturmaktadır. Dilerseniz demir kapı sayfasından ölçü ve tasarımlarınıza göre teklifler alabilirsiniz. Teklif sayfasında isim, adres ve iletişim bilgilerinizin yanı sıra demir kapıların takılacağı noktaların görsel resimlerini ekleyerek kapı ölçülerini girip teklif iste Kısımına tuşlayarak teklif alabilirsiniz. Söz konusu talebinize istinaden ülkemizin en iyi demir kapı firmaları sizlere en iyi teklifleri verecektir. Usta yeri sitesi bu üretici ile tüketiciyi bir araya getiren sistemle mutlu müşteriler ve kaliteli üretimleri bir arada destekleyici politikalar izlemektedir. 
Yukarı