Teklif İste / Duvar Kağıdı
Çağrı Merkezi : 0537 658 57 56
Duvar kağıdı uygulanacak duvarın şu andaki durumunu belirtiniz.
Sıva yapılmış boyanmamış duvar

Daha önceden boya yapılmış duvar

Daha önceden kağıt yapılmış duvar

Duvar kağıdı uygulanacak duvarların yaklaşık olarak büyüklüğü m2 ?
0-50 m2

50-100 m2

100-200 m2

200-300 m2

300-500 m2

500-1000 m2

1000 m2 den büyük

Duvar kağıdı uygulanacak mekanın kullanım durumunu belirtiniz.
Eşyalı, mekan kullanımda

Eşyalı, mekan kullanımda değil

Eşyasız, mekan kullanımda

Eşyasız, mekan kullanımda değil

Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

Duvar Kağıdı

En iyi ustalar ile en modern duvar kağıtları!

Duvar kâğıdı mekânlarınızı dilediğiniz görünüme kısa sürede kavuşturabileceğiniz modern kolay ve kalıcı bir uygulamadır. Arzu ettiğiniz zaman farklı renk desen motif ve tasarımlarla kolayca değiştirebileceğiniz duvar kâğıtları, boya ve renkler ile elde edemeyeceğiniz dekoratif tasarımlara sahip olup odalarınızı, mutfak, salon veya ofislerinizi bambaşka bir görüntüye kavuşturacaktır.

Dekoratif amaçlı uygulanabilir duvar kâğıtları özellikle 1970’ ler den itibaren sıkça kullanılmaktadır. Bir dönem popülerliğini kaybedip uygulama sıklığı azalsa da özellikle son 10 yıldır inşaat sektörünün de gelişmesi ile yaygınca kullanılmaktadır. Duvar kâğıdının dekoratif ve görünüm katkısının yanı sıra farklı özellikleri de bulunmaktadır. Örneğin duvar kâğıtları sağlıklı doğal bir malzeme olup içeriğinde zararlı bir madde barındırmamaktadır. Geri dönüşüme kolayca kazandırılan duvar kâğıtları ses ve izolasyon sistemine de olumlu etki etmektedir. Renklilik, ışık ve canlılık katan duvar kâğıtları mekânların değerlemesini daha zengin desenler ve dokularla buluşmasını sağlayacaktır.

Duvar kâğıtları oldukça kolay uygulanmakta, kolay değiştirilmektedir. Hijyenik olması kolay kir tutmaması ve silinebilir olması ile uzun süreli dayanımı duvar kâğıtlarını ekonomik hale getirecektir. İthal ve yerli olmak üzere iki farklı sınıfta tedarik edilen duvar kâğıtları sağlık, maliyet, ergonomiklik, ısı, izolasyon ve dekoratif özellikleri ile ön plana çıkan bir uygulamadır.

Ülkemizde duvar kâğıdı üretimleri yapan birçok üretim tesisi mevcut olup aynı zamanda sıkça da farklı motifler ithal edilmektedir. Ürünlerin uygulanmasında iç tasarım ve dekorasyon gibi uygulamaları yapan yüzlerce farklı firma ve uzman kadrolar mevcuttur. Ustayeri sitesi olarak duvar kâğıdı uygulamalarını yapan en iyi firmaları, ekip ve ekipmana sahip işletmeleri sizlerle buluşturmaktayız. Çözüm ortağı olarak sizlere tavsiye ettiğimiz duvar kâğıdı uygulamaları yapan firmalar ile kolayca iletişime geçebilir, en iyi firmalar ile çalışmanın verdiği huzur rahatlık ve keyif ile verdiğiniz her kuruşun hakkını alabilirsiniz. Uygulama yapacağınız yerlerin fotoğraflarını ustayeri platformunda sizlere tavsiye ettiğimiz firmalar ile paylaşabilir, fiyat ve süre teklifleri alabilir, duvar kâğıdı seçiminde ortama en uygun duvar kâğıtlarını uzman kadrolar ile birlikte seçebilirsiniz. Böylelikle maliyet, dekorasyon ve fayda konusunda en üst seviyeyi yakalayabilirsiniz.
 
Yukarı