0537 658 57 56
Teklif İste / İnşaat Sonrası Temizliği
Çağrı Merkezi : 0537 658 57 56
Mülk Tipi
Daire

Ofis

Bina

Otel

Villa

Fabrika

Diğer

İnşaat sonrası genel durum?
Tadilat yapıldı ilk defa taşınılıyor.

Cam ve PVC´ler boya ve kir içinde

Alçı ve derz atıkları zemin üzerinde

İçeride moloz yığını var

Temizlik yapılacak alanın yaklaşık olarak büyüklüğü kaç m2 dir?
0-100 m2

100-200 m2

200-300 m2

300 m2 den büyük

Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrası temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde alışveriş merkezleri, apartmanlar, iş merkezleri gibi inanılmaz büyük yapılar inşaa ediliyor ve dolayısıyla bu büyük yapıların inşaasında veya tadilatında meydana gelen kirlilik ve çöpler daha fazla oluyor. İnşaat sonrası bu kirliliğin temizlenmesi de iş gücü gerektiriyor ve oldukça zaman alabiliyor. Sizin için inşaat sonrası bu kirliliği temizleyecek, zaman kaybına uğramadan ve iş gücü gerektirmeden bu hizmete ulaşmanızı sağlayacak firmalar Usta Yeri´nde. Hemen formu doldurarak bir teklif oluşturun ve firmalarımız size geri dönüş yaptıktan sonra istediğiniz bir firmayla anlaşarak en kaliteli inşaat sonrası temizliği hizmetini en uygun fiyatlara satın alın.

İmşaat sonrası temizliği hizmetini almak istediğiniz mülk tipi, mülkün genel durumu, temizlik yapılacak alanın büyüklüğü, iletişim bilgileri ve diğer bunun gibi ayrıntıları belirterek formu doldurun ve bünyemizde bulunan seçkin firmalardan teklif isteyin. İşinin ehli, tecrübeli ustalarla çalışan, profesyonel firmalarımız size geri dönüş yaparak fiyat ve hizmet ayrıntılarını belirttikleri tekliflerini sunsunlar. Siz de istediğiniz bir firmayla anlaşarak ihtiyacınız olan kaliteli inşaat sonrası temizliği hizmetine ulaşın.

Geniş bayi ağımızda bulunan bütün firmalar müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak çalışan firmalardır. İhtiyaçlarınıza anında karşılık verip, sizin için çok kısa sürelerde profesyonel çözümler üretebilirler. Bu yönüyle Usta Yeri, size ihtiyacınız olan himzetin en iyisini en kısa sürede sunma vaadi veriyor.

Eğer sizin de inşaat sonrası temizliği hizmeti veren bir firmanız varsa, firmanızı hemen sisteme kaydederek aramıza katılabilir, hizmetinizi daha fazla müşteriye ulaştırarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit, sadece web sitemizdeki ilgili formu doldurarak firmanızı sisteme kaydetmeniz yeterli.

Hemen kaliteli inşaat sonrası temizliği hizmeti almak istiyorsanız formu doldurun ve en iyi firmaların en kaliteli hizmetlerine en uygun fiyatlara ulaşın.

Yukarı