0537 658 57 56
Teklif İste / İşyeri Temizliği
Çağrı Merkezi : 0537 658 57 56
Temizlenecek alanın büyüklüğünü seçiniz.
Temizlenecek zeminin döşemesi hangi malzemeden yapılmıştır?
Temizlenecek işyerinin kullanım durumunu belirtiniz.
Kullanılıyor , eşyalı

Kullanılıyor , eşyasız

Kullanılmıyor , eşyalı

Kullanılmıyor , eşyasız

Temizlik talebinde bulunduğunuz ek hizmetler nelerdir?
Cam Temizliği

Çiçek Temizliği

Jaluzi Temizliği

Diğer

Temizlik ihtiyacının sıklığını seçiniz
Her gün temizliğe ihtiyacım var

İki günde bir temizliğe ihtiyacım var

Haftada bir kere temizliğe ihtiyacım var

Haftada iki kere temizliğe ihtiyacım var

Ayda bir kere temizliğe ihtiyacım var

Sadece tek seferliğine temizliğe ihtiyacım var

İş yeri temizliğine ihtiyaç duyduğunuz tarihi yazınız.
Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

İşyeri Temizliği

Usta Yeri ile iş yerinizin temizliği çok kârlı!

İş yerleri her gün büyüklüğüne göre onlarca ya da yüzlerce insanın vakit geçirdiği, saatlerce mesai harcayıp çalıştığı ve dolayısıyla normal mekanlara göre fazlaca kirlenen mekanlardandır. Yapılan işin ve mesleğin durumuna göre değişiklik gösteren bu kirlilik bazen baş edilemeyecek durumlarda olabilir. İş yeri sahibi olan firma da temizlik için ücret ödeyip iş yeri temizliği hizmeti almak zorunda kalabilir.

İş yerlerinde, özellikle müşterilerin iş yerine gelmek zorunda kalarak alışveriş yapabildikleri iş yerlerinde temizlik çok önemli bir konudur. Çünkü temiz mekanlar insanlara her zaman daha çekici, daha alıcı ve daha güvenilir gelmektedir. Ayrıca çalışanların performansına da olumlu yönde bir etki yapabilir. Hepsinden önemlisi temiz olmayan bir mekan sağlıklı da değildir. Sağlık zaafiyeti oluşmaması ve hastalık gibi sorunlarla karşılaşılmaması için de iş yeri temizliğine gereken özen gösterilmeli ve bu hizmet için profesyonel firmalarla çalışılmalıdır.

Usta Yeri iş yeri temizliği hizmetini ayağınıza getiriyor ve bu hizmeti sizin için çok kısa sürelerde satın alınabilir ve ulaşılabilir hale getiriyor. Sizin bunun için tek yapmanız gereken ilgili formu doldurarak bünyemizdeki seçkin firmalardan teklif istemek, daha sonra hizmet ve fiyat tekliflerini sunan firmalardan istediğinizle anlaşarak en kaliteli iş yeri temizliği hizmetini en uygun fiyatlara satın almak. Temizlenecek alanın büyüklüğü, zemin döşemesinin türü, iş yerinin kullanım durumu, ihtiyacınız olan ek hizmetler ve temizlik ihtiyacınızın sıklığı gibi ayrıntıları belirterek teklif formunu oluşturun ve Usta Yeri´nin en iyi ustalarıyla tanışın.

Ayrıca tüm bunlardan farklı olarak iş yeri temizliği veren bir firmanız varsa firmanızı web sitemizdeki ilgili formu doldurarak sisteme kaydedebilir ve geniş bayi ağımıza katılarak bizimle birlikte daha fazla müşteriye ulaşabilir, daha fazla kazaç elde edebilirsiniz.

Yukarı