0537 658 57 56
Teklif İste / Kombi Ve Radyatör-Kurulum Ve Değişim
Çağrı Merkezi : 0537 658 57 56
Şu anda aktif olarak kullanıdığınız ısıtma sistemi nedir ?
Isıtma Tesisatı Hazır mı ?
Evet

Hayır

Hizmetin verileceği mülk tipini seçiniz.
Ev

İşyeri

Kullanılacak kombi tipi
Bacalı Kombi

Hermetik (Bacasız) Kombi

Yarı Hermetik (Baca Fanlı) Kombi

Yoğuşmalı Kombi

Fikrim yok. Tavsiye almak istiyorum.

Isıtma tesisatı tipi
Radyatörle Isıtma

Yerden Isıtma

Kombiniz var mı ?
Evet

Hayır

Isıtma sisteminin kurulmasını istediğiniz alanın büyüklüğü ( m2 )
0-120 m2

120-240 m2

240-350 m2

350 m2 den büyük

Kombinizin markası nedir ?
Almak İstediğiniz Hizmetin Ayrıntılarını Belirtiniz.
Adı Soyadı
E-mail Adresi
Telefon
Gsm
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Adres
Fotoğraf
Gözat
Ekspertiz İstiyormusunuz ?
Güvenlik Kodu
Güvenlik KoduTeklif almak istediğiniz tüm alanlarda geniş bayi ağımız size en uygun teklifleri sunmak için hazır.

Kombi ve Radyatör-Kurulum ve Değişim

En iyi Kombi ve Radyatör-Kurulum ve Değişim Firmalarından Teklif Alın

Kombi evimizde en çok tercih ettiğimiz ısınma sistemleri arasındadır. Kurulumu doğru yapılan bir kombi sayesinde uzun süreler güvenle ısınabiliriz. Kombi içinde bulunan kazanlardaki suyun kaynaması ve buharlaşmasıyla evimizin içinde döşenmiş kalorifer sistemi sayesinde ısınma işlemini gerçekleştiririz. Kombi ve radyatör kurulumu doğru firmalar tarafında yapılmalı, ileride oluşacak sorunları en aza indirmeliyiz. Bu konuda hizmet veren firmaları bilmiyorsanız ve aramak için zaman kaybetmek istemiyorsanız Usta Yeri sizin işinizi kolaylaştıracak.

Sitemize girdikten sonra üye olmanız tüm bilgilere ulaşmanız için yeterli olacaktır. Kategoriler kısmı verilen hizmetlerin kolay bulunmasını sağlar. Firmalar ile ilgili tüm bilgiler firmalar kısmında biriktirilmiştir. Markaların kampanyalarını ilanlar kısmında takip edebilmeniz mümkün. Bütçenizi düşünüyorsanız ve zamanınız sizin için değerliyse sitemizin size sunduğu kolaylıklardan yararlanmalısınız.

İhtiyaç duyduğunuz hizmetlerde yapmanız gereken birkaç dakikanızı alacak teklif formunu doldurmanızdır. Formda doldurulması gereken iletişim numarası, isim soy isim, açık adres, bulunduğunuz şehir, almak istediğiniz hizmet bölümleridir. Ekstra hizmet istiyorsanız onu not olarak eklemeniz firmaların daha doğru fiyat vermesini sağlayacaktır. Firmalar sizin talebinizi görür, servis ücretini belirleyerek size fiyat teklifi iletir. Firmalar hakkında bilgi edindikten ve servis konusunda karar verdikten sonra fiyat onaylaması yapabilirsiniz. Sonrasında alacağınız kaliteli hizmetin keyfin sürün.

Acil Hizmet Almak İstediğimde Ne Yapmalıyım?

Kombi ve radyatör kurulum ve değişim işlemi yaptırmak için beklemek istemiyorsanız sitemizin acil teklif iste bölümüne girmelisiniz. Buradaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekir. Açık adresinizi ve size kolay ulaşabilecekleri iletişim numarasını yazmalı, almak istediğiniz servisi açık ve ayrıntılı bir şekilde belirtmelisiniz. Formu onayladığınızda servise talip markalar size ulaşmaya başlar. Fiyatta ve hizmet süresinde anlaştığınız firmaları seçerek işlemi başlatmış olacaksınız.

Usta Yeri birçok kişiyi bir araya getirerek ihtiyaç duyulan hizmeti kusursuz almanızı amaçlar. Firmaların müşterilerine ulaşmasını kolaylaştırırken hizmet bekleyen insanların bütçesini düşünmektedir. Sitemizin sunduğu güzellikleri kabul etmenizi diliyoruz.

Yukarı