Asma Tavan Firmaları

Mağaza Arama

EN İYİ  ASMA TAVAN TEKLİFLERİ

                  Asma tavan çeşitli mekanlarda ihtiyaç duyulan bir bölümdür. Başlıca amacı aydınlatma, havalandırma ve çeşitli kablo ve boruların geçtiği alanları örterek dışarıdan güzel görünmesini sağlamaktır. Kablo ve boruların çok kullanıldığı hastane gibi mekanlarda bunların döşemesine zemin hazırlamak da diğer önemli amacıdır.
                  Asma tavan evlerde de kullanılmaktadır. Ayarlanabilir ışık sistemleri asma tavanlara ihtiyaç duymaktadır. Yine oteller, okullar, toplantı salonları ve üretim tesisleri asma tavanın çok yaptırıldığı diğer mekanlardır. Asma tavan malzemeleri ve kalınlıkları çeşitlidir. Hemen hemen hepsinde taşıyıcı profiller yapılır. Bu profillerin üzerine alçıpan veya plastik esaslı hazır malzemeler döşenir.
            Açık kalması istenen priz delikleri, düğme ve anahtar yerleri kesilerek çıkartılır. Bu bakımdan asma tavan çok işlevsel bir sistemdir. Asma tavanda kullanılacak profiller kolaylıkla vidalanır. Döşenen elektrik, su veya diğer sistemlerde her hangi bir aksaklık olduğu zaman ilgili bölüm kolaylıkla yerinden sökülür ve tamir sonrası yerine monte edilerek temiz ve hızlı bir iş görülmesi sağlanır.
                 Asma tavan tecrübeli ustaların yapabileceği bir iştir. Öncesinde hazırlanacak profillerin çekme gücü yapılacak işe göre ayarlanmalıdır. Döşenecek sistemlerin hatasız çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Profil monte etme işlemi de tecrübe işidir. Hangi sıklıkta ve nerelere vidalama yapılacağı açık kalacak alanların tam olarak belirlenmesi önemlidir. ustayeri.com en kaliteli asma kat malzemelerinin ve uygulama ustalarının en uygun fiyatlara bulanabileceği bir merkezdir.
 
Yukarı