Koray İletişim
Koray İletişim
Koray İletişim
İstanbul / Güngören
ÜCRETSİZ TEKLİF İSTE

HAKKINDA

Firmamız uzun yıllardan itibaren bilişim sektörünün içinde olup çeşitli dallarda hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden beri amacımız, güvenilir disiplinli bir çalışma sistemi içerisinde hizmet vermektir. Müşteri memnuniyetini en üst kademelere taşımak ve verdiğimiz hizmeti sonuna kadar götürmek firmamızın hedeflerinin başında gelmektedir.
 
Firmamız 1000’e yakın kurumsal farklı sektördeki firmaların ihtiyaç duyduğu fax-fotokopi-yazıcı satış ve tamiri, toner dolum ve muadil toner, güvenlik sistemleri, network sistemleri, analog ve ıp santral gibi konularda destek vermektedir. Hal böyle olunca yaptığımız her işin sağlam ve kaliteli olmasına , az sorun çıkarmasına özen göstermekteyiz.Yapacağımız bir tek yanlış iş tüm hizmetlerimizide firmamız açısından olumsuz sonuçlar vereceği bilinciyle kaliteli malzeme ve kaliteli hizmet vermeye özen göstermekteyiz.Yaptığımız ticaretlerde müşteri menfaatini ön planda tutup mal teminlerinde kaliteyi ucuza mal edip bunuda müşterilerimize yansıtmaktayız.İlkemiz ‘’malı alırken kazanmak’’ tır. 5 farklı dalda hizmet verdiğimiz için fiyatlarımız diğer firmalara göre daha uygun ve kaliteli olmaktadır.
 
Firmamız 300m2 çalışma alanıyla siz müşterilerimize hızlı hizmet vermek için 8 deneyimli personel, 3 araç ve 2 motorlu kurye ile ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışıyoruz.
Koray İletişim firması, güngören güvenlik sistemleri, yazıcı tamir, güvenlik sistemleri kelimeleriyle etiketlenmiştir.

Hizmet Verilen Sektörler

  • - Diğer Güvenlik Sistemleri

Hizmet Verilen Bölgeler

  • - İstanbul / Bahçelievler
  • - İstanbul / Bakırköy
  • - İstanbul / Fatih
  • - İstanbul / Güngören
  • - İstanbul / Zeytinburnu

Firma Resimleri

Yazıcı Onarım Ve Bakımı
Yazıcı Onarım Ve Bakımı
Yazıcı Onarım Ve Bakımı
Yazıcı Onarım Ve Bakımı
Toner Dolum
Toner Dolum
Toner Dolum
Toner Dolum
Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri
Yukarı