Sauna Firmaları

Mağaza Arama

EN ŞIK SAUNA MODELLERİ


                İçinde kuru ve sıcak bir hava bulunduran, insanların oturarak ya da yatarak dinlenebilecekleri bir sıcak hava banyosu olan saunanın birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır.
                Genellikle sıcaklık dereceleri 40 ile 90 derece arasında bulunan sauna insan sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Saunanın bilinen en genel faydaları; kalori yakmaya yardımcı olması, kasları gevşetmesi, derideki gözenekleri açması, kan dolaşımını hızlandırması ve stresin azalmasına yardımcı olmasıdır. Yalnız sağlık açısından, saunada kalma süresine dikkat edilmesi gerekmektedir. Saunada en ideal kalma süresi, 15 dakika olarak önerilmektedir. Sauna seansları arasında su içilmesi de oldukça önemlidir.
                Vücudun sıvı kaybetmesine neden olan sauna bilinçli olarak kullanıldığı sürece oldukça faydalıdır. Su dengesinin korunması sağlık açısından oldukça önemli olduğundan, vücuttan atılan sıvının su içilerek geri getirilmesi son derece gereklidir.
                Model olarak değerlendirildiğinde pek çok farklı sauna modeline rastlamak mümkündür. Ahşap, ıslak, kuru, geleneksel, modern modelleri bulunan saunanın, ev ve buhar saunası gibi farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Ev saunaları adından da anlaşılabileceği üzere evlerin içerisine kurulmak üzere, özel olarak tasarlanan saunalardır. Bu tarz saunalar, küçük tipte olup, fıçı saunalarına benzemektedir.
                Aradığınız özelliklerdeki sauna modellerini bulabileceğiniz ustayeri.com internet sitesi, hizmet almak isteyenlerle hizmet vermek isteyenleri buluşturan önemli bir platformdur. Eğer sauna hizmeti almak ya da vermek isterseniz, sizlerin de mutlaka bu platformda yerlerinizi almanız gerekmektedir. Bu şekilde, en uygun tekliflerle hem kolay hem de kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.
 
 
 
Yukarı