Araç Takip Sistemleri Firmaları

Mağaza Arama

ŞİRKETLER VE BİREYLER İÇİN ATS HİZMETİ

                Kısa adı ats olan araç takip sistemi günümüzde taksiler ve minibüsler başta olmak üzere pek çok sektör tarafından tercih edilen kontrol sistemleridir. Araç takip sistemleri vasıtası ile anlık olarak bir aracın o an nerede olduğu, kaç km sürat yaptığı, nerelerde durduğu ve nerelerde hareket ettiği gibi oldukça detaylı verilere ulaşılabilmektedir.
                Araç takip sistemleri genel olarak bir gps cihazı ve cihazın içerisine yerleştirilen m2m kartı ile çalışan ve bu şekilde ilgili servis sağlayıcı firmanın internet sitesi üzerinden anlık olarak kontrol edilebilen bir sistemdir. Bu sistemden yukarıda belirtildiği gibi başta taksiler ve toplu taşıma araçları olmak üzere özellikle satış ve pazarlama filosu olan özel işyerleri yararlanmaktadır. Bu sistemler sayesinde özellikle pazarlama firmaları en doğru ve en verimli pazarlama stratejilerini oluşturup uygulamaya geçirebilmektedir. Ayrıca araçlarının güvenliğine özen gösteren bireyler de bireysel olarak ats hizmetlerinden faydalanabilmektedir.
                Bu hizmeti alabilmek için yapmanız gereken tek şey www.ustayeri.com adresine girip ihtiyaç duyduğunuz araç takip sistemleri için teklif oluşturmaktır. Talep ettiğini ats cihazı ve hizmet içeriği doğrultusunda sistemde kayıtlı ats servis sağlayıcıları sizlere dakikalar içerisinde geri dönüş sağlayacaklardır.
                Gelen teklifler içerisinde değerlendirmenizi yaparak size en uygun ats sisteminin kurulumunu yaptırabilirsiniz. Ayrıca ats konusunda hizmet sunan bir firma iseniz sisteme kaydınızı yaptırarak ats konusunda gelecek ilanlara teklif sunabilirsiniz.
 
Yukarı